Su Kaçağı Tespiti yapabilmek için sadece su kaçağının olduğu yeri kırmak bazı durumlarda yetmez ve su borularının geçtiği tüm duvarların kırılması gerekirdi.Ancak günümüzde su kaçağı teknolojinin bize sunmuş olduğu cihazlar sayesinde kolaylıkla ve hiçbir kırılma işlemi olmadan dakikalar içerisinde yapılabilmektedir.Teknolojinin sağladığı bu kolaylık sayesinde artık hiçbir yeri kırmadan ve sadece su kaçağının bulunduğu alanı görüntülü ve dinlemeli cihazlar ile nokta atışı yaparak tespit edip sonrasında sadece kaçağın olduğu yeri kırarak kaçak giderilebilmektedir.Cihaz ile su kaçağı tespiti hem maddi hem de manevi anlamda su kaçağı sorunu yaşayanlar için inanılmaz bir kolaylık olmaktadır.Geçmişte bir damla su kaçağını tespit edebilmek için her tarafın kırılması hem görüntü olarak çok kötü bir görüntü sağlamakta hem de maddi külfeti arttırmaktaydı.Ancak günümüzde kırmadan su kaçağı tespiti yapmak mümkün olduğu için evinizin, işyerinizin bir inşaat şantiyesine döndürmeden hızlı ve kolay bir şekilde kaçak tespiti yapılabilmekte ve kaçağa anında müdahale edilebilmektedir. Bunun için firmamız ile irtibata geçmeniz ve su kaçağınızın olduğunu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Kanal Açma teknolojinin bu kadar ilerlemediği dönemlerde sıhhi tesisat sektöründe çalışanlar için ve kanal tıkanıklığı yaşayan kişiler için tamamen bir çile durumuna dönüşür ve bu işlemi yapabilmek için her tarafın kırılıp dökülmesi gerekirdi.Ancak günümüzde bu işlemi yapabilmek çok kolaylaşmış durumdadır. Firmamız tıkanıklığın nereden oluştuğu tam olarak belirlendikten sonra sadece o alan üzerinde gerekli kırma işlemlerini yaparak bu iş için harcanan zaman ve para maliyeti oldukça azaltmak ile birlikte soruna kısa sürede çözüm bulmaktadır.Tıkanıklığın tespiti firmamız bünyesinde bulunan kameralı bir robot cihaz sayesinde yapılmaktadır. Bu cihaz kanalın iç kısmında nerede tıkanıklık olduğunu tam olarak gösterir tıkanıklığın yeri tespit edildikten sonra cihaz ile kanal açma işlemi gerçekleştirilmiş olur. Bundan sonra yapılacak işlem sadece tespitin yapıldığı alanda açılacak küçük bir delik sayesinde tıkanıklığın giderilmesinden ibaret olacaktır.

Kırmadan kanal açma işlemi kanal tıkanıklığı sorunu yaşayanlar için inanılmaz bir kolaylık olmakla birlikte sadece kırılan alanda yapılacak küçük bir sıva çalışması ile alan eski haline hızlı ve kolay bir şeklide getirilebilmektedir. Firmamız tecrübeli ve donanımlı personelleri ile kırmadan dökmeden sorunsuz bir şekilde ve kısa sürede tıkanmış olan kanalınızı açmak için size bir telefon kadar yakın.

Tıkanıklık Açma probleminiz tecrübeli personellerimiz vasıtasıyla herhangi bir yer kırıp dökülmeden çözülmektedir. Geçmiş dönemlerde tıkanıklığın yerini tespit edebilmek tıkanıklığı gidermekten daha zor ve bir o kadar da maliyetli olmaktaydı.Ancak günümüzde her iki işlemde oldukça kısa sürede ve minimum maliyetle çözüme kavuşturulmaktadır. Gerek bina geneliniz gerek apartman daireniz ya da işyeriniz yer neresi olursa olsun tıkanma probleminiz işinde ustalaşmış ve gerekli teknolojik donanıma sahip personellerimiz ile çözüme kavuşturulmaktadır.Problemi çözebilmek için özel teknolojik cihazlarımız ile adresinize kadar gelip öncelikle tıkanıklığın nerden kaynaklandığını nokta atışı yaparak tespit etmekte sonrasında kameralı robot cihazlarımız ile tıkanıklığı herhangi bir duvar, fayans, boru kırmadan gidermektedir.

Banyo tıkanıklığı başta olmak üzere klozet tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı sorunlarınızı sizi ekstra maddi külfetler içerisine sokmadan ve yerleşik tesisatınıza zarar vermeden kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.Firmamızı arayıp hangi alanda tıkanıklık yaşadığınızı bildirmeniz bizim için yeterli olup konusunda uzman ekibimiz adresinize gelerek tıkanıklığınızın nedenini dakikalar içerisinde söyleyip çözüme kavuşturacaklardır. Ayrıca firmamız tıkanıklığın bir daha gerçekleşmemesi için nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda da siz değerli müşterilerimize tavsiyelerde bulunacaklardır.

Logar Açma profesyonel sıhhi tesisatçılar tarafından yapılması gerekli bir iş olup, tıkanıklığın tam olarak logarın neresinde olduğunun tespiti oldukça önemlidir. Logar tıkanıklığı genellikle bireysel yanlış kullanımlardan kaynaklanabilmektedir.Tuvaletlerden atılan yabancı cisimler ( çocuk bezi, kalem, aşırı şekilde birikme yapmış tuvalet kâğıtları vs.) logarların tıkanmasına sebep olabilmektedir. Logar tıkanıklığı evlerinizde veya iş yerlerinizde kötü kokular ile karşılaşmanıza sebep olurlar.Bu kötü kokuları engelleyebilmek için tıkalı logar açma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu işlem firmamızda profesyonel ekipler ile birlikte en son teknoloji kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Öncelikle tıkanıklığın nerden kaynaklandığı ve ne boyutta olduğunun tespiti kameralı cihazlar ile tespit edilmekte sonrasında kanalizasyon açma işlemi gerçekleştirilmektedir.Bazı durumlarda sıhhi tesisatçıların logarlara su basıp logarları açma çabaları boşuna olmaktadır. Oluşan tıkanıklığın boyutunu görmeden ve nerden kaynaklandığını bilmeden yapılacak her çalışma boşa zaman kaybı olduğu gibi ekstra maddi külfetlere de sebebiyet verecektir.Bu yüzden bu gibi tıkanıklar ile karşılaşıldığında firmamız ile irtibata geçmeniz hem sorununuzun doğru bir şekilde tespit edilmesini hem de kısa zamanda çözüme kavuşturulmasını sağlayacaktır.

WhatsApp chat
Call Now Button